O PROJEKTU

Projekt výstavby rodinného dvojdomu  v Kvíci, reaguje na současnou poptávku zájemců o bydlení ze Slánska a okolí.      
Dům je navržen tak, aby ideálně zapadl do stávající okolní zástavby a v kombinaci s moderní vnitřní dispozicí splňuje maximální komfort spokojeného domova.

Kvíc nabízí klidné bydlení ve výborné vzdálenosti (2 km) od centra Slaného s kompletní občanskou vybaveností a infrastrukturou a přitom umožňuje denní dojíždění autem, vlakem i autobusem (od 24. 8. 2019 Pražská integrovaná doprava PID) do nedaleké Prahy nabízející řadu pracovních příležitostí.

V rámci projektu Rodinný dům Kvíc nabízíme 2 bytové jednotky. Oby byty jsou dvoupodlažní, o dispozici 4+kk s podlahovou plochou 80 m2. V domě je podlahové vytápění a dalším alternativním zdrojem je klimatizace, kterou využijete i v letních měsících. Každý byt bude mít svou terasu přístupnou s obývacího pokoje. Před domem je plánováno parkovací stání. K bytu náleží spoluvlastnický podíl na pozemku.

Při návrhu domu byl velký důraz na kvalitní materiály. Majitelé domů tak budou mít nízké měsíční náklady na provoz domu, což jim při splácení hypotéky velmi zjednoduší životní standard. Moderní design tohoto projektu zajistí osobité a nadčasové bydlení Vaší rodině.

Orientace domů vůči světovým stranám je s převahou SV a JZ.

Máte zájem o nové bydlení nebo jakýkoli dotaz? Napište mi!